Oferuj to, czego potrzebują twoi klienci

Wyobraź sobie radosny czas zimowego odpoczynku. Na ośnieżonym stoku, o poranku tysiące narciarzy marzy o filiżance rozgrzewającej, aromatycznej kawy, po pierwszych susach wielu z nich zastanawia się czy przypadkiem nie zmienić swojego sprzętu, jeśli pogoda jest słoneczna przypominają sobie o kremie z filtrem UV, w południe wszyscy są bardzo, bardzo głodni, rozleniwieni obiadkiem zastanawiają się nad tym jaka pogoda będzie jutro, niektórzy tęsknią do informacji ze świata i giełdy, a wieczorem wszyscy zastanawiają się gdzie razem z przyjaciółmi najlepiej poszaleć, bądź zadowoleni z życia marzą o nowym samochodzie.  Wyprzedź ich marzenia. To naprawdę możliwe!


Na CITYSCREENACH Twoje produkty pojawią się dokładnie w czasie i w okolicznościach najbardziej kuszących dla grupy celu.

W zależności od pory dnia

Poranek to idealny moment na reklamę kawy, słodkich bułeczek czy pasty do zębów, do południa można reklamować sprzęt sportowy i odzież sportową, w porze obiadowej sieć restauracji z ich specjałami, piwo, napoje a wieczorem kosmetyki, samochody, filmy kinowe, baseny termalne, kluby.

W zależności od pogody

Piękna słoneczna pogoda to najlepszy czas do prezentacji aparatów fotograficznych, okularów słonecznych, napojów chłodzących. A kiedy jest zimno i pada śnieg, wszyscy marzą o goglach narciarskich, cieplejszym ubraniu oraz gorącym posiłku.

W zależności od asortymentu

Nareszcie możesz zadowolić zwolenników nart i snowboardu, amatorów dobrej kawy i herbaty, samochodów terenowych i sportowych.

A wszystko to zanim zdążą o tym pomyśleć.

 

Copyright 2009 city service s.j.- wszelkie prawa zastrzezone