Oferuj to, czego potrzebują twoi Klienci

Wyobraź sobie błogi czas letniego urlopu. Późnym porankiem, głównymi promenadami prosto na plażę zmierzają tysiące turystów. Wielu z nich nie piło jeszcze porannej kawy i pewnie zastanawiają się czy przypadkiem posiadają wystarczające ilości kremu UV, odpowiednie okulary i czy ich stroje kąpielowe są modne. W południe wszyscy są bardzo, bardzo głodni, wracając szukają odpowiedniego miejsca na smaczny posiłek. Rozleniwieni obiadkiem zastanawiają się nad tym jaka pogoda będzie jutro, niektórzy tęsknią do informacji ze świata i giełdy, a wieczorem wszyscy zastanawiają się gdzie razem z przyjaciółmi najlepiej poszaleć, bądź zadowoleni z życia marzą o nowym samochodzie.  Wyprzedź ich marzenia. To naprawdę możliwe!

Najlepszym sposobem przewidywania przyszłości jest jej kreowanie.
/Dennis Gabor/

Na CITYSCREENACH Twoje produkty pojawią się dokładnie w czasie i w okolicznościach najbardziej kuszących dla grupy celu.

W zależności od pory dnia

Poranek to idealny moment na reklamę kawy, słodkich bułeczek czy pasty do zębów, do południa można reklamować sprzęt sportowy i odzież sportową, w porze obiadowej sieć restauracji z ich specjałami, piwo, napoje, a wieczorem kosmetyki, samochody, filmy kinowe, baseny termalne, kluby.

W zależności od pogody

Piękna słoneczna pogoda to najlepszy czas do prezentacji aparatów fotograficznych, okularów słonecznych, napojów chłodzących. A kiedy jest zimno i pada deszcz, wszyscy marzą o cieplejszym ubraniu , gorącym posiłku czy dobrym filmie.

W zależności od asortymentu

Nareszcie możesz zadowolić zwolenników windsurfingu i nurkowania, amatorów dobrej kawy i herba¬ty samochodów terenowych i sportowych.
A wszystko to zanim zdążą o tym pomyśleć.

Copyright 2009 city service s.j.- wszelkie prawa zastrzezone