Case Study - Zaprojektuj swoją kampanię

Żywiec

Kampania o dużym natężeniu przyciągających wzrok spotów.
Możliwość wykorzystania łącznego czasu emisji w zróżnicowany sposób: więcej krótszych spotów, kumulacja spotów w określonym przedziale czasu.

Avans

Zmienne spoty w kolejnych dniach kampanii.
Dostosowanie spotów do bieżących akcji promocyjnych -możliwość promowania produktów i usług związanych z bieżącymi promocjami. Nasze nośniki są stale on-line. Wykorzystaj to! Samodzielnie zmieniaj terminy promocji oraz ceny produktów a spoty automatycznie się zaktualizują.

Decathlon

Kilka wersji spotu w ciągu dnia.
Promocja wielu produktów w ramach jednej kampanii, dostosowanie spotów do miejsca i czasu emisji. Nasze nośniki są stale on-line. Wykorzystaj to! Samodzielnie zmieniaj zdjęcia oraz ceny produktów a spoty automatycznie się. zaktualizują

Newsweek

Nowa okładka co tydzień, kontent on-line - aktualności z kraju i ze świata.
Nasze nośniki są stale on-line. Wykorzystaj to! Wyświetlaj bieżące informacje tak jak chcesz: poprzez wycinki istniejących stron internetowych, kanały RSS, dedykowane strony internetowe dostosowane do wymiarów nośnika.

Maspex

Kampania teaserowa nowych soków Kubuś.
Kamapania teaserowa, która zostanie uruchomiona co do sekundy i nikt wcześniej nie zobaczy rozwiązania? To żaden problem. Z nami uruchomisz dowolną ilość kampanii teaserowych z niezależnie określonymi harmonogramami
emisji.

Levi`s

Zróżnicowanie przekazu: spoty reklamowe, konkursy SMS, kampania Bluetooth.
Nie ograniczaj się tylko do spotów reklamowych. Wzbogać kampanię konkursami SMS i MMS, w których nagrodami są promowane produkty. Korzystając z technologii Bluetooth roześlemy do osób przebywających w pobliżu nośnika numerowane kupony promocyjne, gry, tapety i dzwonki do telefonów oraz fotokody albo informacje o produktach.

Copyright 2009 city service s.j.- wszelkie prawa zastrzezone